Webform Trello (1.0.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Position
ja: ポジション

en: Token
ja: トークン

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Notification
ja: 通知

en: Development settings
ja: 開発設定
