Webform Trello (1.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
