Webform Trello (1.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
