Webform Trello (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Position
ps: ځاى

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
