Webform Trello (1.0.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Position
ru: Позиция

en: Token
ru: Токен

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Notification
ru: Уведомление

en: members
ru: участники

en: Board
ru: Доска

en: Development settings
ru: Настройки разработки
