Webform Trello (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Top
te: పైన

en: Position
te: స్థానం

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
