Webform Trello (1.0.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Position
uk: Позиція

en: Token
uk: Замінник

en: Webform
uk: Вебформа

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Notification
uk: Сповіщення

en: members
uk: учасники

en: Board
uk: Дошка

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: Debugging is enabled
uk: Зневадження увімкнено

en: If checked, every handler method invoked will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, кожен викликаний метод обробки відображатиметься на екрані для всіх користувачів.

en: Invoked @id: @class_name:@method_name @context1
uk: Викликано @id: @class_name:@method_name @context1
