Webform Trello (1.0.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Bottom
az: Aşağı

en: Position
az: Vəzifə

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -
