Webform Trello (1.0.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Position
et: Asukoht

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -
