Webform Trello (1.0.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Bottom
hr: Dno

en: Position
hr: Pozicija

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -
