Webform Trello (1.0.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Position
ta: இடம்

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
