Webform Trello (1.0.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Position
ca: Posició

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Notification
ca: Notificació
