Webform Trello (1.0.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Position
fa: موقعیت

en: Token
fa: توکن

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی
