Webform Trello (1.0.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Position
he: מיקום

en: Token
he: אסימון

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -
