Webform Trello (1.0.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Position
hi: स्थान

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -
