Webform Trello (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Top
ne: माथि

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
