Webform Trello (1.0.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Position
pt: Posição

en: Enable debugging
pt: Ativar depuração (debugging)

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Notification
pt: Notificação

en: members
pt: membros

en: Development settings
pt: Configurações de desenvolvimento
