Webform Trello (1.0.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Notification
sv: Avisering

en: Board
sv: Anslagstavla

en: Development settings
sv: Utvecklarinställningar
