Webform User Registration (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User
be: Карыстальнік

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб

en: User registration settings
be: Наладкі рэгістрацыі карыстальнікаў
