Webform User Registration (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User
ca: Usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: User Creation
ca: Creació de l'usuari

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls

en: User registration settings
ca: Paràmetres del registre d'usuaris
