Webform User Registration (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User
oc: Utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role
oc: Ròtle

en: About
oc: A prepaus

en: User registration settings
oc: Paramètres de creacion de compte
