Webform User Registration (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User
he: משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: Webform
he: טופס - Webform

en: User Registration
he: רישום משתמש

en: About
he: אודות

en: User registration settings
he: הגדרות הצטרפות
