Webform User Registration (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User
fa: کاربر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role
fa: نقش

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره

en: User registration settings
fa: تنظیمات ثبت‌نام کاربران
