Webform User Registration (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: User
ru: Пользователь

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: User Creation
ru: Создание Пользователя

en: Webform
ru: Веб-форма

en: User Registration
ru: Регистрация пользователя

en: About
ru: Информация

en: User registration settings
ru: Настройки регистрации пользователей
