Webform Validation (2.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: greater than
da: større end

en: greater than or equal to
da: større end eller lig med

en: less than
da: mindre end

en: less than or equal to
da: mindre en eller lig med

en: at most
da: højst

en: Webform
da: Webformular

en: Comparison operator
da: Sammenligningsoperator

en: at least
da: til sidst
