Webform Views Integration (8.x-5.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Closed
be: Зачынена

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Open
be: Адкрыць

en: Format
be: Фармат

en: All
be: Усе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: checkboxes
be: чэкбоксы

en: checkbox
be: чэкбокс
