Webform Views Integration (8.x-5.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Closed
et: Suletud

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: Format
et: Vorming

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Webform
et: Veebivorm

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: checkboxes
et: valikkastid

en: checkbox
et: valikruut

en: Asc
et: Kasvav
