Webform Views Integration (8.x-5.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Closed
fr: Fermé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Open
fr: Ouvert

en: All
fr: Tout

en: email
fr: courriel

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: number
fr: nombre

en: Webform submissions
fr: Soumissions de webform

en: textarea
fr: zone de texte

en: Scheduled
fr: Planifié

en: Webform submission
fr: Soumissions Webform

en: - Any -
fr: - Tout -

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: checkboxes
fr: cases à cocher

en: checkbox
fr: case à cocher

en: Webform status
fr: Statut Webform
