Webform Views Integration (8.x-5.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Closed
he: סגור

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Open
he: פתוח

en: Format
he: פורמט

en: All
he: הכל

en: Delta
he: דלתא

en: email
he: דוא"ל

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: number
he: מספר

en: Webform submissions
he: הגשות של טופסי Webform

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: checkboxes
he: תיבות סימון

en: checkbox
he: תיבת סימון

en: Asc
he: סדר עולה
