Webform Views Integration (8.x-5.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Closed
id: Ditutup

en: Action
id: Tindakan

en: Default
id: Bawaan

en: Open
id: Buka

en: All
id: Semua

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: checkboxes
id: tanda centang

en: checkbox
id: tanda centang

en: Asc
id: Urutan turun
