Webform Views Integration (8.x-5.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Closed
af: Gesluit

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: checkboxes
af: merkboksies

en: checkbox
af: merkboksie
