Webform Views Integration (8.x-5.2) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Closed
ja: クローズド

en: Action
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Open
ja: オープン

en: Format
ja: フォーマット

en: All
ja: すべて

en: email
ja: メール

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: number
ja: 数値

en: Webform submissions
ja: ウェブフォームへの送信内容

en: Scheduled
ja: スケジュール済

en: Webform submission
ja: ウェブフォームへの送信内容

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: checkboxes
ja: チェックボックス

en: checkbox
ja: チェックボックス

en: Asc
ja: 昇順

en: Webform status
ja: ウェブフォームの状態
