Webform Views Integration (8.x-5.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Closed
ka: დახურულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Open
ka: ღია

en: Format
ka: ფორმატი

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
