Webform Views Integration (8.x-5.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Closed
ku: داخراوە

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: Format
ku: فۆرمات

en: All
ku: هەموو
