Webform Views Integration (8.x-5.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Format
my: ပုံစံ

en: - All -
my: - အားလုံး -
