Webform Views Integration (8.x-5.2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Closed
nl: Gesloten

en: Action
nl: Actie

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Format
nl: Opmaak

en: All
nl: Alle

en: email
nl: e-mail

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Webform
nl: Formulier

en: Apply
nl: Toepassen

en: number
nl: getal

en: Webform submissions
nl: Formulierinzendingen

en: textarea
nl: tekstveld

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Webform submission
nl: Formulierinzending

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: checkboxes
nl: keuzevakjes

en: checkbox
nl: keuzevakje

en: Asc
nl: Oplopend

en: Webform status
nl: Formulierstatus

en: Webform Views Integration
nl: Webform Views-integratie
