Webform Views Integration (8.x-5.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Closed
ug: يىپىش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: All
ug: ھەممە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: number
ug: سان

en: - All -
ug: ھەممىسى
