Webform Views Integration (8.x-5.3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
