Webform Views Integration (8.x-5.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
