Webform Views Integration (8.x-5.3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Closed
cs: Zavřená

en: Action
cs: Akce

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: Format
cs: Formát

en: All
cs: Vše

en: email
cs: e-mail

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Webform submissions
cs: Odeslané webové formuláře

en: textarea
cs: oblast textu

en: Webform submission
cs: Odeslání formuláře

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: checkboxes
cs: zaškrtávací pole

en: checkbox
cs: zaškrtávací pole

en: Asc
cs: Vzestupně
