Webform Views Integration (8.x-5.3) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Action
el: Ενέργεια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Format
el: Μορφή

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: textarea
el: περιοχή κειμένου

en: Webform submission
el: Υποβολές Webform

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: checkboxes
el: κουτιά επιλογής

en: checkbox
el: κουτάκι επιλογής

en: Asc
el: Αύξ
