Webform Views Integration (8.x-5.3) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Closed
fi: Suljettu

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Open
fi: Avoin

en: Format
fi: Muoto

en: All
fi: Kaikki

en: email
fi: sähköpostiosoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Apply
fi: Käytä

en: number
fi: numero

en: Webform submissions
fi: Verkkolomakelähetykset

en: textarea
fi: tekstialue

en: Scheduled
fi: Ajastettu

en: Webform submission
fi: Verkkolomakkeen lähetys

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: checkboxes
fi: valintaruudut

en: checkbox
fi: valintaruutu
