Webform Views Integration (8.x-5.3) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Closed
gl: Pechada

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: Format
gl: Formato

en: All
gl: Todo

en: email
gl: correo electrónico

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Webform
gl: Formulario web

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Webform submissions
gl: Envíos dos formularios

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: checkboxes
gl: recadros de verificación

en: checkbox
gl: recadro de verificación
