Webform Views Integration (8.x-5.3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Closed
hi: बंद

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Open
hi: खुला

en: Format
hi: प्रारूप

en: All
hi: सभी

en: email
hi: ईमेल

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: - Any -
hi: -कोईभी-

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: checkboxes
hi: चेक बॉक्स

en: checkbox
hi: चेकबॉक्स
