Webform Views Integration (8.x-5.3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Closed
is: Lokuð

en: Action
is: Aðgerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Open
is: Opna

en: Format
is: Stílsnið

en: All
is: Allt

en: email
is: netfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
