Webform Views Integration (8.x-5.3) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Closed
lv: Slēgts

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: Format
lv: Formāts

en: All
lv: Visi

en: email
lv: epasts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Webform
lv: Webforma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Webform submissions
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegumi

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: Webform submission
lv: Webformas iesniegums

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: checkboxes
lv: čekboksi

en: checkbox
lv: izvēles rūtiņa
