Webform Views Integration (8.x-5.3) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Closed
tr: Kapalı

en: Action
tr: Eylem

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Open
tr: Açık

en: Format
tr: Biçim

en: All
tr: Tümü

en: email
tr: e-posta

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: number
tr: numara

en: Webform submissions
tr: Webform gönderileri

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: checkboxes
tr: onay kutuları

en: checkbox
tr: onay kutusu

en: Asc
tr: Artan
