Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Closed
ar: مغلق

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Open
ar: مفتوح

en: Format
ar: التنسيق

en: All
ar: الكل

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: number
ar: رقم

en: - Any -
ar: - اختر -

en: - All -
ar: - الكل -

en: checkboxes
ar: مربعات اختيار

en: checkbox
ar: مربع اختيار

en: Asc
ar: تصاعدي
