Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: checkboxes
dz: དཔྱད་སྒྲོམ་ཚུ།

en: checkbox
dz: དཔྱད་སྒྲོམ།
