Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Closed
eu: Itxita

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: Format
eu: Formatua

en: All
eu: Guztiak

en: email
eu: eposta

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: number
eu: zenbakia

en: Webform submissions
eu: Webform bidalketak

en: Webform submission
eu: Webform bidalketak

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: checkboxes
eu: hautaketa-kutxak

en: checkbox
eu: Kontrol-laukia

en: Asc
eu: Goraka
